Redfox Homeschool

Перше вересня в онлайн-школі: як підготуватися і що купити?

19 Сер 2021
Разом з нами спробуємо розібралися, як хоумскулерам і їх батькам підготуватися до початку навчального року і що потрібно для навчання в онлайн-школі.
image

Головна сторінка дистанційної школи "Redfox homeschool"https://www.redfoxschool.com/

Завітайте до інших наших сторінок у соціальних мережах!

Facebook: https://www.facebook.com/redfox.homeschool

Instagram: https://www.instagram.com/redfoxschool/

YouTube: Redfox Homeschool

 

Рекомендуємо ознайомитися з статею "Як підготувати дитину до школи?"

 

Що потрібно підготувати до навчання?

 

Робоче місце

 

І в тому, і в іншому випадку дитина буде вчитися вдома. Значить, йому необхідний письмовий стіл і зручний стілець. Для першокласника підійде стіл, який росте разом з дитиною. Стілець бажано облаштувати підтримкою для спини.

 

Перший час нагадуйте дитині, щоб переставав сутулитися і не забувайте про вправи для здорової спини. Після заняття можна робити легку розминку, щоб не засиджуватися. 

 

 

Комп'ютер або ноутбук

 

Обов'язковий атрибут, без якого неможливо дистанційне навчання. Обов'язково перевірте інтернет-з'єднання, розгляньте варіант переходу на більш дорогий тариф, якщо все висне і довго завантажується. При покупці ПК зверніть увагу на його технічні характеристики.

 

Для навчання, швидше за все, знадобляться програми:

  • електронна пошта для реєстрації в системі і необхідних посилань;
  • Skype або Zoom для спілкування з вчителями;
  • Microsoft Office з Word для текстів, PowerPoint для презентацій і Excel для таблиць;
  • хмарні сховища для того, щоб всі файли були в одному місці;
  • WhatsApp або Telegram в веб-версії або в форматі додатків для спілкування.

 

Принтер

 

Цей девайс не обов'язковий, але може служити гарним помічником, коли потрібно щось роздрукувати. Наприклад, додаткові матеріали або прописи для першокласників. Якщо дитина веде конспекти або майндмепи в електронному вигляді, можна перетворити їх в паперові носії, скріпити в формі зошити.

 

Що купити?

 

Якщо дитина навчається дистанційно, це не означає, що він зовсім не повинен писати своєю рукою. Особливо це стосується учнів першокласників. Вони освоюють прописи, клітини і рядки. Підлітку буде корисно вести конспекти від руки.

 

У будь-якому випадку до початку навчального року онлайн-школа повинна надати повний список необхідних речей, який може відрізнятися в різних установах.

 

Зошити

 

Для першокласників: в часту косу лінійку і в рідкісну по парі штук. Для другого класу і старше - в широку лінійку. За рік можна списати до десяти зошитів. Для началкі - тонкі зошити в клітку, вистачить двох-трьох штук, для середніх і старших класів - товсті: близько 10-15 штук. На них бажано надіти обкладинки, можна обзавестися папками, можна зберігати на полиці.

 

Папки з файлами

 

Для зберігання роздрукованих матеріалів. Можна зробити з папки подобу зошити, де інформація написана або надрукована на альбомних аркушах.

 

Пенал з наповненням

 

Ручки: сині, зелені, чорні для домашніх конспектів.

Олівці: прості для всіх класів, кольорові - для малюків.

Ластик: м'який, бажано без синьої частини, яка зазвичай рве папір замість стирання ручки.

Точилка: для будинку можна вибрати будь-яку, але закрита буде зручніше.

Лінійка: до 20 сантиметрів в довжину.

Транспортир: зі змінною олівцевої частиною.

Маркери: будь-яких кольорів для виділення тексту.

 

Це основний набір, який може знадобитися в будь-який онлайн-школі. Обов'язково уточніть, чи є у дітей малювання і технологія, знадобляться їм звичні матеріали: альбоми, фарби, пензлі, пластилін, клей, ножиці, папір і картон.

 

 

Що не знадобиться?

 

Шкільна форма

 

Дитині, яка навчається вдома, не знадобиться класична шкільна форма. Учень в домашніх умовах повинен бути одягнений охайно, більше вимог онлайн-школа зазвичай не пред'являє.

 

Підручники та робочі зошити

 

Батьків не можуть зобов'язати купувати підручники та робочі зошити. Завдання школи - забезпечити всіма необхідними посібниками своїх учнів. Швидше за все, всі книги будуть в електронному варіанті або їх не буде взагалі, а будуть тільки конспекти до занять. З книгами зручно працювати на комп'ютері, якщо це Word. Якщо PDF або FB2 - зручно читати в електронній книзі або на планшеті.

 

Портфель

 

Якщо дитині не потрібно виходити з дому, значить, не потрібно носити з собою речі. Хоумскулери під час атестацій можуть обійтися простими сумками.