Redfox Homeschool

Причини переходу до дистанційної школи

06 Вер 2021
Ви дізнаєтеся типові причини переходу на дистанційну освіту. Використовуйте їх як чек-лист, якщо ви теж замислюєтеся про навчання дитини дистанційно.
image

Головна сторінка дистанційної школи "Redfox homeschool"https://www.redfoxschool.com/

Завітайте до інших наших сторінок у соціальних мережах!

Facebook: https://www.facebook.com/redfox.homeschool

Instagram: https://www.instagram.com/redfoxschool/

YouTube: Redfox Homeschool

 

Причини переходу на дистанційне навчання у кожного свої. Ми розповімо про найпопулярніші причини дистанційного навчання.

 

Дитина не сприймає шкільну систему

 

Є діти, яким не подобаються шкільні правила, і мова йде зовсім не про дисципліну. Можливо, дитина зовсім не проти слухатися або слідувати конкретним правилам, але сама система традиційної масової школи йде врозріз з його баченням світу. Такі діти дуже вільні, щоб носити форму, нудьгувати на даремне уроці і сидіти за партою від дзвінка до дзвінка. Онлайн-навчання може надати свободу, але в той же час встановити певні рамки, щоб навчання не йшло на самоплив.

 

Дитина - інтроверт

 

Поширена проблема: не подобається вчитися тому, що в силу складу характеру некомфортно в школі. Наприклад, дитині-інтроверту складно проявляти себе в класі, де крім нього ще 25 дітей. Вчителі, як правило, не заохочують интровертность: такі діти «незручні», вони не проявляють активність на уроці і можуть мати проблеми з відповідями біля дошки. Тому інтроверти схильні до стресу в звичайній школі. На дистанційному навчанні ця проблема відразу вирішується - можна зробити освітній процес індивідуальним і керувати ним, як захочеться.

 

Дитина професійно займається спортом

 

У щільному графіку тренувань, зборів і змагань складно щодня відвідувати заняття і робити домашки. Це часта причина переходу дитини-спортсмена на дистанційне навчання. Перед батьками майбутнього чемпіона рано чи пізно постає питання: піти з професійного спорту або забути про освіту дитини? Дистанційне навчання допоможе поєднувати і те й інше. Юні чемпіони знаходять баланс між навчанням і спортивною кар'єрою, займаючись в онлайні.

 

Ваша сім'я багато подорожує

 

Ви часто подорожуєте? Можливо,- це постійні відрядження, мандрівки або робота на фрілансі. Кожен раз міняти школу незручно, адже це має на увазі бюрократичну метушню і додатковий стрес у дитини в зв'язку з адаптацією до нового колективу. Дистанційне навчання дозволяє мандрівникам не переривати освіту, в якій би точці світу вони не знаходилися. Адже все, що потрібно для навчання онлайн, - комп'ютер і вихід в мережу Інтернет.

 

Дитина - юний артист

 

Можливо, ваша дитина грає на музичному інструменті, співає, танцює, захоплений мистецтвом? Репетиції та заняття в гуртках не завжди легко підлаштовувати під жорстке шкільний розклад, яке не передбачає відхилень. А на дистанційному навчанні графік можна вибудовувати самому.

 

Дитині дуже легко в школі

 

Якщо дитині нецікаво на заняттях, так як він вже освоїв цей рівень, потрібно терміново підвищувати складність. Тоді інтерес не згасне, а навчання буде ефективніше. Але в масовій школі вчителі орієнтуються на весь клас, а не на конкретну особу. І дитині, яка прекрасно встигає і могла би робити в два рази більше, доводиться повільно волочитися разом зі своїми однокласниками. Онлайн-навчання допомагає відмінникам персоналізувати процес, йти до власних цілей і реалізовувати амбіції.

 

У дитини конфлікти в школі

 

На жаль, в школах трапляється цькування - і це часто стає причиною переходу на дистанційне навчання. При цьому не так важливо, хто кого труїть. Дитина може бути спостерігачем конфлікту, але отримувати при цьому не меншу моральну травму, ніж жертва і булери. Тиск може виходити не тільки від дітей, а й від дорослих, з боку вчителів чи адміністрації школи.

Якщо дитина ходить в школу через силу, поговоріть з нею. Можливо, їй буде краще вчитися онлайн - в комфортній обстановці свого будинку.

 

Дитині потрібна індивідуальна програма

 

У звичайній школі відхилятися від програми не вийде - треба вивчати те, що передбачено планом. Іноді на дійсно цікаві дитині дисципліни взагалі не залишається часу - навіть в порядку самоосвіти.

На сімейному навчанні ви обираєте, що вчити. Дитині потрібно буде освоїти базовий шкільний мінімум, щоб здати атестацію, але програму можна урізноманітнити будь-якими предметами. Темп навчання залежить від вас - якщо дитині комфортно, можна освоювати поглиблений рівень. А якщо предмет дається важко, навпаки - сповільнитися і розбиратися не поспішаючи.