Redfox Homeschool

Як підготувати дитину до школи?

19 Сер 2021
На дистанційному навчанні не потрібно перейматися через вибір шкільної форми, щоденника або шкільного портфелю. Однак, підготовка до нового навчального року все одно необхідна. Вона допоможе полегшити адаптацію дитини до шкільного режиму та покращить її емоційний стан.
image

На дистанційному навчанні не потрібно перейматися через вибір шкільної форми, щоденника або шкільного портфелю.

Однак, підготовка до нового навчального року все одно необхідна. Вона допоможе полегшити адаптацію дитини до шкільного режиму та покращить її емоційний стан. 

Отже, що важливо при підготовці дитини до нового навчального року?

 

1. Відновлення режиму дня

 

Дуже важливо після літніх канікул відновити режим дня дитини, так як, у період тривалих канікул у школярів можуть винуктини порушення сну. Зазвичай у період канікул діти лягають спати пізніши та пізніше встають.

Слідкуйте, щоб Ваша дитина лягала спати не пізніше 11-ти  вечора та період сну тривав не менше 8-ми годин.

 

2. Згадування навчального матеріалу

 

За літо діти найчастіше забувають навчальний матеріал попереднього року, тому, слід допомогти дитям хоча б частково згадати начальний матеріал, щоб розвантажити їх під час адаптації до нового навчального року та матеріалу.

 

3.  Відвідування шкільних ярмарок або спеціалізованих шкільних магазинів

 

Зазвичай в середині серпня батьки купують дитині все необхідне для навчання у школі. Залучайте до процесу покупок дітей. Беручи учать у виборі необхідного приладдя для навчання, води починають готуватися до майбутнього повернення у шкільне життя, нааштовуватися на навчальний процес. 

 

4. Психологічне налаштування

 

Повернення до школи може викликати у дитини радість і одночасно переживання з приводу майбутього начання. Тому важливо поговорить  з дитиною про її почуття та очікування від новго навчального року.