Redfox Homeschool

Вітаємо у нашому блозі!

Тут ви знайдете багато цікавого та корисного про навчання, школу і самоорганізацію

school

Шкільна тривожність дітей

29 Тра 2021

Відчуття внутрішньої напруги у невизначеній ситуації відоме всім. Цей стан називають тривогою і вважають нормальним за певних умов. Проте постійна тривога — тривожність — індивідуальна особливість. Якщо вона виникає у ситуаціях взаємодії з освітнім середовищем — маємо справу зі шкільною тривожністю.

school

Таблиці Шульте: ефективні вправи на розвиток пам’яті та уваги

20 Тра 2021

Невміння концентруватися на навчанні чи роботі – проблема сучасної людини. Від цього страждають і діти, і дорослі. Покращити ефективність мозкової діяльності допоможе простий, але дуже ефективний перевірений метод – вправи з таблицями Шульте. Пропонуємо дізнатися про цю методику та спробувати на прикладі декількох таблиць.

school

Перпендикулярні прямі, їх властивості

11 Тра 2021

Що таке перпендикулярні прямі, в чому їх особливі властивості і чому через точку на прямій можна провести тільки один перпендикуляр

school

Відмінності дистанційної школи від on-line школи

29 Тра 2021

Дистанційне навчання та on-line навчання - це дві різні форми отримання знань. Зупинюсь коротко, що саме передбачають ці дві форми.

school

6 способів навчити дитину навчатися самостійно

20 Тра 2021

Самостійність - не надздібності. Цей навик можна тренувати. Ми зробили підбірку рекомендацій про те, як допомогти дитині вчитися самостійно.

school

Вигорання у підлітків: що це і як з цим впоратися?

11 Тра 2021

«Згоріти» можуть не тільки дорослі на роботі, а й діти на навчанні. Ми розповімо, як допомогти школяреві відновити сили.