Redfox Homeschool

Роль гаджетів на дистанційному навчанні.

05 Бер 2021
В наш час, гаджети – це невід’ємна частина життя. За їх допомогою ми проводимо дозвілля, дізнаємося нову інформацію, спілкуємося, працюємо та навчаємося. Сучасні технології здатні зробити навчання більш гнучким і різноманітним.
image
В наш час, гаджети – це невід’ємна частина життя.
За їх допомогою ми проводимо дозвілля, дізнаємося нову інформацію, спілкуємося, працюємо та навчаємося.
 
Сучасні технології здатні зробити навчання більш гнучким і різноманітним. Діти зараз освоюють новітні технології найчастіше швидше батьків, тому нові форми навчання чудово сприймаються.
 
Погодьтеся, що подивитися відео процесу народження метелика, або цвітіння рідкісної рослини, або метеоритного дощу, або будь-якої хімічної реакції значно цікавіше і зрозуміліше, ніж побачити ілюстрації в підручнику.
 
Для навчання у дистанційній школі «Redfox homeschool» 🦊 потрібен лише стабільний інтернет і кілька сучасних гаджетів. Наприклад:
💻Ноутбук або комп’ютер – це основні інструменти, через які учень буде поринати у світ цікавого навчання. Радимо надавати перевагу ноутбуку, тому що, найпростіша причина, чому ноутбук зручніше для навчання, ніж громіздкий комп'ютер – це мобільність. З ноутбуком ви не прив'язані до конкретного місця, будь це квартира або кімната.
 
📱Планшет – додатковий інструмент для навчання. Підійде для прочитання літератури, або графічного малювання. Якщо додатково купити клавіатуру, мишу, а для зручності - стилус (електронний олівець), то планшет можна використовувати для основного навчання.
 
📹Веб-камера – якщо в ноутбуці або комп’ютері відсутня камера, тоді для повноцінних занять і відеоуроків її варто купити. Важливо, щоб модель була з вбудованим мікрофоном, якщо заняття передбачають голосове спілкування з учителем або між учасниками.
 
🎧Навушники-гарнітура – для дистанційного навчання та спілкування в процесі можна використовувати навушники з мікрофоном - гарнітурою. Вони підійдуть, якщо в сім'ї кілька людей, які вчяться або працюють одночасно в одному приміщенні.
 
📔Електронна книга – додатковий, але необов’язковий інструмент для навчання. Вона стане корисним доповненням для самостійного навчання. Електронна книга зможе замінити домашню бібліотеку і стане в нагоді школярам, яким за роки навчання потрібно освоїти велику кількість літератури. Замість електронної книги можна використовувати планшет.
 
Для того, щоб навчання було фізично комфортним, радимо робити перерви кожні 40-45 хвилин, для того, щоб відпочивали очі, голова та тіло.
 
Отже, технології дозволяють зробити процес навчання яскравим, різноманітним і захоплюючим.
 
Приєднуйтесь до дистанційної школи «Redfox homeschool»!🦊