Redfox Homeschool

Високий бал на ЗНО – крок до майбутнього!

17 Вер 2021
Підготовка до ЗНО – це один з найважливіших етапів успіху і високого балу на ЗНО. Починати готуватися треба заздалегідь і навіть тим у кого висока успішність з предметів. Це дасть змогу систематизувати знання і зрозуміти процес складання ЗНО.
image

Головна сторінка дистанційної школи "Redfox homeschool"https://www.redfoxschool.com/

Завітайте до інших наших сторінок у соціальних мережах!

Facebook: https://www.facebook.com/redfox.homeschool

Instagram: https://www.instagram.com/redfoxschool

YouTube: Redfox Homeschool

 

Підготовка до ЗНО – це один з найважливіших етапів успіху і високого балу на ЗНО.

Починати готуватися треба заздалегідь і навіть тим у кого висока успішність з предметів. Це дасть змогу систематизувати знання і зрозуміти процес складання ЗНО.

Почавши заняття у вересні Ви маєте змогу опанувати предмет без стресу і непосильного навантаження, здобути впевненість в своїх силах і в результаті.

Можна готуватися самостійно або з вчителем.

Самостійне опрацювання матеріалу потребує більше часу і не дає зворотнього зв’язку. Заняття з учитилем дає змогу зрозуміти певні помилки і вчасно скоригувати напрямок, а також відстежити прогрес.

 

Предмети ЗНО 2022 за якими проводиться он-лайн підготовка в нашій дистанційній школі:

 

🔸 Українська мова

🔸 Українська мова та література

🔸 Математика (рівень стандарт)

🔸 Математика (профільний рівень)

🔸 Історія України

🔸 Англійська мова

🔸 Німецька мова

🔸 Французька мова

🔸 Біологія

🔸 Географія

🔸 Фізика

🔸 Хімія

 

Ви можете обрати:

 

1) як один так і декілька предметів для підготовки до ЗНО.

2) індивідуальне навчання або навчання в міні-групах: 

Індивідуальне навчання - персональна програма, зручний час, заняття триває одну годину два рази на тиждень. Навчання в міні-групах: по 2 чоловіка; група від 3 до 10 чоловік. Заняття триває одну годину два рази на тиждень.

 

On-line формат підготовки має додаткові переваги:

 

✔️ Економія часу – заняття відбудеться де б ви не були і для цього не потрібно долати відстані і марнувати час на дорогу.

✔️ Безпека в період карантину.

 

Ваше бажання та досвід вчителів – запорука високого балу на ЗНО та вступу до омріяного ВНЗ!

 

Про ЗНО - 2022

 

Основні нормативні документи:

Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 10 січня 2017 р. № 25, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 27 січня 2017 р. за № 118/29986.

Наказ Міністерства освіти і науки України від 05.05.2021 № 498 «Деякі питання проведення у 2022 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти».

Учасники ЗНО: Участь у зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО) може взяти особа, яка має повну загальну середню освіту або здобуде її в поточному навчальному році та зареєструвалася відповідно до встановлених вимог.
Предмети ЗНО: Відповідно до наказу про ЗНО-2022 - це буде обов'язкова ДПА у формі ЗНО з чотирьох предметів: українська мова, математика, історія України або іноземна мова, а також четвертий предмет на вибір.
Програми ЗНО: Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам ЗНО, затвердженим наказами Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2018 року № 696, від 20 грудня 2018 року № 1426, від 04 грудня 2019 року №1513.
Терміни проведення ЗНО-2022:  ЗНО-2022 проводитиметься з 23 травня до 15 липня.
Можлива кількість тестувань для учасників:  Учасники ЗНО можуть скласти за рахунок державного бюджету не більше, ніж 5 тестів із навчальних предметів. А проходження тестів з додаткових предметів оплатити власним коштом.
ЗНО&ДПА:

Результати ЗНО із чотирьох навчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації (ДПА) за освітній рівень повної загальної середньої освіти для осіб, які в 2022 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти:

– українська мова (усі завдання сертифікаційної роботи) або української мова і література (субтест “Атестаційні завдання”);

– математика* (за підсумками виконання сертифікаційної роботи з: математики (завдання рівня стандарту) або завдань субтесту “Атестаційні завдання з математики” (для здобувачів освіти, які вивчали математику на рівні стандарту);

математики (для здобувачів освіти, які вивчали математику на профільному рівні));

– історія України (субтест “Період XX – початок XXI століття”) або іноземна мова – за вибором здобувача освіти;

– один з навчальних предметів (історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

*Здобувач освіти може вибрати для проходження ЗНО математику, за умови якщо він вивчав цей навчальний предмет на профільному рівні і потребує встановлення результату зовнішнього оцінювання з нього за шкалою 1 - 12 балів (оцінки за ДПА за освітній рівень повної загальної середньої освіти) та/або потребує встановлення з нього результату ЗНО за рейтинговою шкалою 100 - 200 балів, який використовується під час конкурсного відбору для вступу до закладів вищої та фахової передвищої освіти (результат за шкалою 100 - 200 балів), про що має зазначити під час реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні.

Процедура та особливості визначення результатів: 

Процедура визначення результатів.

1. Результати зовнішнього оцінювання осіб, які складатимуть ДПА:

оцінки з ДПА у критеріальній шкалі 1-12 балів (як правило, за чотири предмети). Такі бали проставляються у свідоцтві про повну загальну середню освіту.

Бали в рейтинговій шкалі 100-200 балів, які використовуються для вступу до закладів вищої та фахової передвищої освіти, отримують (у разі подолання порогу "склав / не склав»):

– ті учасники / учасниці, які вказали під час реєстрації для участі в ЗНО-2022 на необхідність визначення такого результату для предметів, із яких вони складатимуть ДПА;

– усі учасники / учасниці, які під час реєстрації на ЗНО-2022 обрали предмети тестування, із яких вони не складатимуть ДПА.

Зверніть увагу! Результат ЗНО за шкалою 100-200 балів за виконання сертифікаційної роботи з математики (завдання рівня стандарту) не встановлюється!

2. Результати ЗНО інших категорій осіб: бали в рейтинговій шкалі 100-200 балів, які використовуються для вступу до закладів вищої та фахової передвищої освіти, та які учасники / учасниці ЗНО отримують у разі подолання порогу "склав / не склав».

Докладніше: https://testportal.gov.ua/protsedura-vyznachennya-rezultativ